Pokoje I Apartamenty

Dodatkową gwarancję spokojnego snu zapewniają zasłony wykonane z tkaniny nie przepuszczającej światła. > Zespół pracowni MIKOŁAJSKAstudio znalazł dość nietypowy sposób na zagospodarowanie ścian apartamentu. Właściciele oczekiwali czegoś więcej prócz tradycyjnej farby i tapet. Zaproponowaliśmy więc, aby część ścian wykończyć frezowanymi panelami z płyty MDF i to był strzał w dziesiątkę.

If you enjoyed this article and you would like to receive even more details pertaining to Dom na sprzedaż piaseczno kindly visit our site. Sprawdź​​ apartamenty ​​przy ​​ul.​​Bandurskiego ​​i inne​​ lokalizacje! Zapraszamy do rezerwacji naszych apartamentów, zlokalizowane są w kilku wspaniałych lokalizacjach. Spokojna i rodzinna okolica, a może centrum Szczecina i bliskość Wałów Chrobrego i Odry? Każdy znajdzie coś dla siebie! W lokalizacji przy ul. Bandurskiego zapraszamy do restauracji zlokalizowanych na parterze i w bezpośrednim sąsiedztwie naszego budynku.

Apartament wynajmowany jest na doby. Doba pobytu w apartamencie trwa od godziny 16.00 do godziny eleven.00. Klient może dokonać rezerwacji mailowo pisząc na adres lub telefonicznie pod numerem . Potwierdzenie wstępnej rezerwacji klientem otrzyma mailem wraz z danymi do przelewu i treścią niniejszego Regulaminu. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% całkowitych kosztów pobytu w terminie do 2 dni roboczych od dokonania rezerwacji.

Wielkość salonu z pewnością pozwoli na grę planszową całej rodziny :). Dodatkowo Apartamenty posiadają aneks kuchenny, sypialnie oraz łazienkę. Zapraszamy do śledzenia nas na naszym fanpage na fb Przestronne salony Duże sypialnie z wygodnymi łóżkami Poznaj wszystkie Apartamenty

dolnośląskieNowe Mieszkania Wrocław Nowe Mieszkania Lubin Nowe Mieszkania Zgorzelec Nowe Mieszkania Wałbrzych Nowe Mieszkania Brzeg Dolny Nowe Mieszkania Świdnica kujawsko-pomorskieNowe Mieszkania Bydgoszcz