Dla

Hotel Prezydent Krynica Zdrój usytuowany jest w centrum Krynicy-Zdroju i jest przeznaczony dla osób w wieku od 12 lat. Można zostawić auto przy dojeździe przed rozpoczęciem doby hotelowej. In the event you loved this information and you would like to receive details with regards to wynajmę mieszkanie chorzóW please visit the web-site. Katering czyli śniadania i obiady można dostać do pokoju – super sprawa.

Wybierz swoją kawalerkę, mieszkanie czy apartament spośród 41 dostępnych lokali. Wygodne miejsce w garażu, a jeśli wyjątkowo dbasz o swoją prywatność przygotowaliśmy dwa dodatkowe pomieszczenia garażowe z oddzielnym dostępem. Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby nazwa naszej Firmy była synonimem jakości i prestiżu. Zebraliśmy już ogromne doświadczenie, które oddajemy na użytek naszych klientów.

Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. Nowy movie producentów wielkiego przeboju polskich kin – «Świadectwa», w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej nie publikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. „Apartament» daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. Narratorem filmu jest dziennikarz TVP Piotr Kraśko.

Hotel Wersal usytuowany jest zaledwie 100 metrów od centrum Zakopanego. Oferuje on komfortowe pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Obiekt Nosalowy Park Hotel & Spa położony jest w Zakopanem, niecałe 500 metrów od Krupówek oraz 300 metrów od dworca kolejowego. Oferuje on klimatyzowane pokoje oraz bar w holu. Hotel Belvedere Resort&SPA usytuowany jest w pobliżu Doliny Białego w Zakopanem i oferuje duże spa oraz centrum odnowy biologicznej. Hotel PRL RZEMIEŚLNIK położony jest w centrum Zakopanego, około 10 minut spacerem od popularnych Krupówek. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

RentPlanet – Hotel Nosal zlokalizowany jest w zacisznej okolicy w Zakopanem, 600 metrów od centrum narciarskiego Nosal. W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych lub ewentualnego naruszenia Państwa prawa do prywatności prosimy o kontakt.

05/07/2021 5:16 am

16 Visitas totales, 0 Hoy