Apartamenty Kołobrzeg

• z garażem podziemnym; • w doskonałej lokalizacji , to mamy przyjemność poinformować Państwa o naszej ofercie: Apartamenty Jagiellońskie – komfortowe mieszkania na sprzedaż Radom. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami. Centrum Radomia, a jednocześnie bliskość zadbanej zieleni kameralnego Parku Jagiellońskiego. W bezpiecznym dystansie od hałasu najruchliwszych arterii komunikacyjnych.

Powierzchnia: 65m2 Powierzchnia: 68 m2 Powierzchnia: 40 m2 Powierzchnia: 49 m2

W «Strefie Inwestora» znajdziesz najnowsze oferty aparthoteli, lokali użytkowych i condohoteli. Dopiero zaczynasz w tej branży? Dowiedz się jak najwięcej o inwestowaniu w nieruchomości! Should you have just about any questions about where as well as how to employ ogródki działkowe opole, you’ll be able to email us on the internet site. W naszych artykułach opisujemy takie zagadnienia, jak rodzaje inwestycji, opłacalność, ryzyko i wiele więcej. A jeśli szukasz pracy związanej z rynkiem nieruchomości i czujesz się w tej branży jak ryba w wodzie, zapraszamy Cię do zakładki «Kariera».

Zostaną one wysłane listem poleconym na wskazany adres. Rozdział three Realizacja usługi i czas pobytu W dniu przyjazdu do Apartamentów Klient będzie proszony o podanie danych osobowych, liczby przebywających w Apartamencie gości, czas pobytu oraz danych do faktury. Wynajmujący ma prawo żądać okazania dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości Klienta.