Apartament 16

„ Apartament w Paryżu „ jest to powieść obyczajowa z nutką kryminalną. To opowieść, w której jest wszystkiego po trochu.

Zniżki na Termy Chochołowskie Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci Skorzystaj z doskonałej ceny Zarezerwuj pobyt na naszej stronie. W wygodnym i przejrzystym systemie rezerwacji online sprawdzisz wolne terminy i skorzystasz z atrakcyjnej ceny – bez prowizji dla portali rezerwacyjnych. To dlatego zniżki na pobyt w Góralskiej Rezydencji w Kościelisku sięgają nawet forty seven%. Should you have any issues relating to where along with the way to utilize Wynajem lokalu Szczecin, you possibly can email us at our website. Dla gości dostępny jest bezpłatny parking przy obiekcie.

Tarasy wykończone są deską olejowaną i przedzielone drewnianą pergolą. WŁASNY GARAŻ I MIEJSCE POSTOJOWE:

ZOBACZ naszą ofertę wyjątkowych upominków Świątecznych KOMFORT i TRADYCYJNA KUCHNIA TRADYCJE RODZINNE OD 1911r. 14 komfortowych pokoi z łazienkami 38 miejsc noclegowych three sale na łącznie ponad 200 os. Restauracja Antek i Cukiernia Jaglo Hotel Antek jest częścią kompleksu three obiektów w składvert którego wchodzą: Hotel Antek, Restauracja Antek i Cukiernia Jaglo.