Agencja I Biuro Nieruchomości Warszawa Ursynów Bielany Mokotów

Wszystkie transakcje zawierane za naszym pośrednictwem są ubezpieczone. Nowoczesne i zaawansowane zaplecze informatyczne pomaga efektywnie kontaktować się z naszymi Klientami. Wysoko pozycjonowana strona internetowa naszego biura jest nieustannie aktualizowana o nowe oferty. Ponadto oferty prezentujemy w kilkudziesięciu branżowych portalach internetowych. Nasze biuro nieruchomości pośredniczy w sprzedaży, kupnie, wynajmie mieszkań, domówi oraz lokali. If you beloved this posting and you would like to get more data concerning mieszkania do wynajęcia chojnóW kindly check out our own web-page. Współpracujemy z osobami oferującymi oraz poszukującymi nieruchomości.

W swojej bazie posiada obecnie prawie 1,2 tysiąca ofert nieruchomości komercyjnych na sprzedaż, a także blisko zero,5 tysiąca nieruchomości komercyjnych z przeznaczeniem pod wynajem. Tak bogata oferta daje klientom szeroki wachlarz wyboru spośród różnego rodzaju nieruchomości.

Co więcej, klient może zaznaczyć dodatkowe informacje, ograniczające opcje wyszukiwania, takie jak obecność windy w budynku, garażu, parkingu czy klimatyzacji. Dużym ułatwieniem jest także zaznaczenie, jaki konkretnie rodzaj lokali ma zostać wyszukany. Mogą to być lokale biurowe, lokale usługowe, lokale gastronomiczne oraz lokale handlowe. Dość istotną opcją jest także możliwość ograniczenia wyników pod kątem interesującego klienta piętra – od poziomu -1, do nawet 30 kondygnacji.

Z kolei osobom mającym w planach sprzedaż nieruchomości pośrednik może pomóc w uzyskaniu wyższej ceny. Ważne jest wzbudzenie zainteresowania inwestorów poprzez umiejętnie skonstruowaną ofertę, a także odpowiednie przygotowanie danego lokalu lub gruntu do prezentacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakresem naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny. Ponad pół tysiąca lokali na sprzedaż oraz niemal 1,5 tysiąca lokali na wynajem znajduje się obecnie w bazie Grupy WGN. Wyszukiwarka daje możliwość wyselekcjonowania lokali z rynku pierwotnego oraz lokali z rynku wtórnego.